| Cechy | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Część | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Kauczuk naturalny klasy A |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Silindryczne Fenders Marine Systemy Fenders Barge Fenders Systemy Fenders Marine Docking |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Kolor | Czarny, szary, biały lub według wymagań klienta |
| Wewnętrzna średnica | 75 mm - 1000 mm |
| Długość | Wymagania klientów |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Numer modelu | HM-CMF60 |
| Standardowy | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Cechy | Wysoka wydajność silna |
| Świadectwa | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | Nbr |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Zastosowania | Terminal portowy |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Cylindryczne błotniki morskie C600 Błotnik łodzi dokującej z naturalnej gumy do statków |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości NR/NBR |
| Numer modelu | DF-C600 |
| Siła reakcji | 44-1054KN |
| Pochłanianie energii | 1,5-584KN-M |
| Nazwa produktu | Ship Wharf Yokohama Pneumatyczny blok powietrzny Fender 3.3Mx6.5M Marine cumowanie |
|---|---|
| Materiał | Wysoka gęstość NR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Korozja | Niskie |
|---|---|
| Kształt | cylinder |
| Wydajność | Stabilny |
| Ciśnienie | Wysoki |
| Uderzenie | Wysoki |
| Specyfikacja | Średnica 0,5 m-4,5 m, dł. 0,7 m-9 m / Dostosowane |
|---|---|
| Średnica | 2500 mm |
| Wzmocnienie | Przewód z tkaniny nylonowej |
| twardość | 50 ± 10 Shore A lub na życzenie klienta |
| Przewodnictwo ciepła | = |
| Elastyczność | Wysoki |
|---|---|
| Kompresja | Wysoki |
| Kolor | czarny |
| Shape | Cylindrical |
| Rozciągający | Wysoki |