| Nazwa produktu | Gumowy łuk gumowy NBR / NR Gumowy błotnik 1000H Dostosowany zderzak odporny na rozdarcie |
|---|---|
| Materiał | NR o wysokiej gęstości |
| Rodzaj | Normalna |
| Logo | Dostosowane logo zaakceptuj |
| rozmiar | Niestandardowy rozmiar |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | czarny |
| Logo | niestandardowe |
| Zastosowanie | Zacumowanie statku |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Dane techniczne Cell Rubber Fender C1000H Marine Dock Bumper Vessels |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Numer modelu | DF-C1000H |
| Wzrost | 500-3000mm |
| Rodzaj | Naprawiono typ komórki |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik ISO17357 i PIANC2002 Dok do cumowania 50kPa Pływający |
|---|---|
| Materiał | NR najwyższego poziomu |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| MOQ | 1 kawałek |
| Certyfikat | ISO9001-2008 BV CCS ABS |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Błotniki z dziurką od klucza Błotniki do holowania łodzi Odporność na ozon i promieniowani |
|---|---|
| Materiał | Odporny na zużycie NR/NBR/SBR |
| Rodzaj | Typ dziurki od klucza |
| rozmiar | 200-350H, Lmax=2000 |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Nazwa produktu | Dane techniczne PIANC2002 Błotniki rolkowe D1980 Kolorowe dostosowane do bufora dokowania łodzi |
|---|---|
| Materiał | NR/NBR/SBR o wysokiej gęstości |
| Rodzaj | Naprawiono błotnik koła |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Logo | Dostosowane logo zaakceptuj |
| Nazwa produktu | Certyfikowane przez PIANC2002 cylindryczne błotniki morskie Heavy Duty Rubber D800 Berthing |
|---|---|
| Materiał | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Zakres twardości | 20°-90° brzeg A |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
|---|---|
| Nazwa produktu | Stożek typu Dock Gumowy błotnik DF1000H PIANC2002 Do ochrony statku łodzi |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Orzecznictwo | ISO9001, BV, ABS |
| Nazwa produktu | D2550 Błotniki rolkowe Dostosowane naturalne gumy odporne na zużycie Narożniki morskie PIANC2002 |
|---|---|
| Materiał | Naturalna guma przeciw starzeniu |
| Numer modelu | DF-D2550 |
| Rodzaj | Typ rolki |
| zainstalować | Narożniki i wejścia do śluz |