| Nazwa produktu | Cylindryczne błotniki morskie C600 Błotnik łodzi dokującej z naturalnej gumy do statków |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości NR/NBR |
| Numer modelu | DF-C600 |
| Siła reakcji | 44-1054KN |
| Pochłanianie energii | 1,5-584KN-M |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Standardowy pływający błotnik piankowy 3,3 * 6,5 M Kolorowy zderzak do dokowania łodzi |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Rodzaj | Pływający błotnik |
| Wydłużenie | ≥350% |
| Twardość | 75-95 Brzeg A |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama ISO17357-1: 2014 Dane techniczne STS HDG 4,5 * 9,0 M |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Certyfikat | DNV BV CCS LR ABS |
| Ciśnienie początkowe | 50kPa i 80kPa |
| Nazwa produktu | NBR 70 V Typ Arch Gumowy błotnik Odporny na zużycie Marine Safety Dock Fender |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny, szary... itd. |
| Twardość | 65 +/- 5 Shore A |
| Gęstość | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Nazwa produktu | ISO 17357 Fender Yokohama Rubber Fender Standardy jakości powietrza Port dokujący STS |
|---|---|
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Orzecznictwo | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Średnica | 500 mm-4500 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Nazwa produktu | Gorąca sprzedaż Dock Roller Fender Corner Rubber Fender Wheel Fender |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny zapobiegający starzeniu |
| Numer modelu | DF-D2550 |
| Rodzaj | Rodzaj rolki |
| zainstalować | Rogi i wejścia z zamkami |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Norma bezpieczeństwa | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Zastosowanie | Statek na statek, dok |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Numer modelu | HM-CMF58 |
| Pakiet | Drewniana paleta, drewniana skrzynia |
| Wielkość | niestandardowe |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Tworzywo | Nbr |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Część | Zawias |
| Nazwa produktu | DF-ARF500H Arch Rubber Fender V Type Marine Dock Boat Dock Dostosowane |
|---|---|
| Numer modelu | DF-ARF500H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Projekt | Rysunek celny |