| Nazwa produktu | NBR 800 V Typ Gumowy błotnik Marine Safety Dock Gumowy błotnik Odporność na rozdarcie |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny, szary... itd. |
| Twardość | 65 +/- 5 Shore A |
| Gęstość | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Nazwa produktu | Błotniki do łodzi morskich typu D Dostosowane doki dokujące D200H o wysokiej absorpcji energii |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D200H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Elastyczność | Świetny |
| Nazwa produktu | Rolki błotniki |
|---|---|
| Tworzywo | NBR |
| Aplikacje | Terminal portowy |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Nazwa produktu | Guma naturalna Niestandardowy gumowy błotnik typu V V500H Ekologiczna elastyczność bezpieczeństwa |
|---|---|
| Materiał | Odporny na zużycie NR |
| Numer modelu | DF-V500 |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| uszczelka | Plastikowa torba + paleta |
| Materiał | Gładki NR |
|---|---|
| Nazwa produktu | Dock Ship V Type Fender 300H Dłuższa żywotność dla cumowania morskiego |
| Pakiet | Drewniane pojemniki |
| Kształt | Typ bębna V |
| Orzecznictwo | ROHS/ISO9001/ISO14001/TS16949 |
| Część | Port, dok |
|---|---|
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik typu V Marine Arch Gumowy błotnik z naturalnej gumy 500h do cumowania |
| Typ | Łukowy gumowy błotnik |
| Materiał | Wysokiej jakości NR |
| OEM | Powitanie |
| Nazwa produktu | Błotniki typu M Fender Tug Boat Fender Wodoodporny elastyczny M Fender Dock Boat Rubber PIANC2002 |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Rodzaj | Typ M |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Nazwa produktu | Dostosowane błotniki do holowników typu W W Ochrona dziobu i rufy błotnika Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Materiał | Guma, NR, NBR, SBR |
| Rodzaj | Holownik W Błotnik |
| Wzrost | 200mm-450mm |
| Długość | 2000mm |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Nazwa produktu | Typ cylindra Gumowe błotniki holownika 600 * 300 Dostosowane do dziobu statku |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | cylindryczny |
| Długość życia | 18-20 lat |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Błotniki z dziurką od klucza Błotniki do holowania łodzi Odporność na ozon i promieniowani |
|---|---|
| Materiał | Odporny na zużycie NR/NBR/SBR |
| Rodzaj | Typ dziurki od klucza |
| rozmiar | 200-350H, Lmax=2000 |
| Wydłużenie | ≥300% |