| Nazwa produktu | Bezpieczne cumowanie gumowe błotniki typu D służą jako duże zderzaki łodzi nabrzeża |
|---|---|
| Styl | Typ kształtu D |
| Twardość | 66 BrzegA |
| Temperatura pracy | -60 ~ 350 ℃ |
| rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Nazwa produktu | Dostosowane gumowe błotniki stożkowe PIANC2002 900H Certyfikat ABS Port Berthing |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, SBR, NBR |
| Numer modelu | DF-CRF900H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Nazwa produktu | 100% naturalne gumowe błotniki z dziurką od klucza Błotniki do holowania łodzi PIANC2002 Standard do |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie guma naturalna |
| Rodzaj | Holownik typu dziurka od klucza |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Nazwa produktu | Dane techniczne PIANC Błotniki z dziurką od klucza Błotniki do holowników typu K350 Błotnik zderzaka |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, SBR, NBR |
| Numer modelu | DF-K350H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Nazwa produktu | ISO 17357 Fender Yokohama Rubber Fender Standardy jakości powietrza Port dokujący STS |
|---|---|
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Orzecznictwo | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Średnica | 500 mm-4500 mm (inne specyfikacje można dostosować) |
| Nazwa produktu | Włókiennicze |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Średnica | 100mm do 1200mm |
| Długość | Jako wymagane |
| Wzmocnienie | Wysokiej jakości NR, NBR, SR, CR |
| Nazwa produktu | Bezpieczeństwo morskie Natural OEM Cylindrical Rubber Fender Dock For Vessel Protection |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Średnica | 100mm do 1200mm |
| Długość | Jako wymagane |
| Wzmocnienie | Wysokiej jakości NR, NBR, SR, CR |
| Nazwa produktu | Najlepiej sprzedawane Fenders do łodzi ciągnących Fenders do łodzi ciągnących Bumpers do łodzi ciągn |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny, szary ... itp |
| twardość | 65 +/- 5 Shore'a A |
| gęstość | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Nazwa produktu | Skutecznie chronić holownik z DockFender Fenders holowników łodzi i zderzaków |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny, szary ... itp |
| Twardość | 65 +/- 5 Shore'a A |
| Gęstość | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Features | High Strength and Durable Construction, Advanced Roller Technology, Customizable Design Options, Low Maintenance Design |
|---|---|
| Maximum Deflection | 125mm-520mm |
| Rubber Specification | ASTM D2000, SAE J200 |
| Capacity | 10T-40T |
| Advantages | Unparalleled Manufacturing Experience, State of the Art Production Facilities, Innovative Design Capabilities, Rigorous Quality Control Processes |