| Nazwa produktu | Dostosowane błotniki do holowników typu W W Ochrona dziobu i rufy błotnika Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Materiał | Guma, NR, NBR, SBR |
| Rodzaj | Holownik W Błotnik |
| Wzrost | 200mm-450mm |
| Długość | 2000mm |
| Nazwa produktu | Good Shear Force Marine Dock Gumowy błotnik PIANC2002 Dock Port Berthing Bumper |
|---|---|
| Część | Marine, zderzak, dok |
| Specyfikacje | DF-V800H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Wysoka precyzja | 0,01 mm |
| Nazwa produktu | Statek morski Yokohama Gumowy błotnik ISO 17357 Ochrona statku łodzi |
|---|---|
| Materiał | NR, SR, NBR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Aplikacja | Używany do statków i doków |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Norma bezpieczeństwa | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Zastosowanie | Statek na statek, dok |
| Nazwa produktu | C1300H Stożkowe gumowe błotniki Naval Industrial PIANC2002 Specyfikacje dla łodzi dokującej |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, NBR, silikon |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| rozmiar | Dostosowane |
| Kategoria | Gumowy błotnik dokujący |
| Nazwa produktu | Cylindryczne błotniki morskie Certyfikat PIANC D1000 Anti-collision Anti Aging Rubber |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej jakości |
| Numer modelu | DF-C1000D |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Nazwa produktu | Serwisowe błotniki rolkowe OEM / ODM Certyfikat PIANC2002 Niestandardowe formowanie Heavy Duty Anti |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, NBR, silikon |
| rozmiar | Dostosowane |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Kategoria | Gumowy błotnik rolkowy |
| Nazwa produktu | ISO17357 i PIANC2002 Standardowe błotniki Yokohama 3,3 * 6,5 M CTN Typ 50kPa |
|---|---|
| Materiał | NR najwyższego poziomu |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| MOQ | 1 kawałek |
| Certyfikat | CCS ABS LR BV TUV ISO |
| Nazwa produktu | Cylindryczne błotniki morskie PIANC2002 Standardowa ekonomiczna absorpcja wysokiej energii |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Twardość | 20-90 Shore-A lub IRHD |
| próbki | Swobodnie dostarczane |
| Funkcja | Wodoodporny/odporny na promieniowanie ultrafioletowe/przeciw starzeniu |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Super Marine Cell z akcesoriami Bezpieczeństwo dokowania do cumowania łodzi |
|---|---|
| Materiał | Doskonała guma naturalna |
| Numer modelu | DF-C1150H |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Dowolny kolor |