| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Usługa | OEM lub ODM |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Tworzywo | NR |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Aplikacja | Przemysłowa łódź dokująca |
| Tworzywo | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Cechy | Łatwy w obsłudze |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Część | Zawias |
| Pakiet | Drewniana paleta, drewniana skrzynia |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Wielkość | niestandardowe |
| Nazwa produktu | Dock Protection Cell Rubber Fender 800H Odporność na rozdarcie Super Grade Marine Boat |
|---|---|
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Twardość | 20-90 Shore-A lub IRHD |
| próbki | Swobodnie dostarczane |
| Funkcja | Wodoodporny/odporny na promieniowanie ultrafioletowe/przeciw starzeniu |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Długość | 1000 mm-12000 mm |
| Standard | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Typ | Cylindryczny |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |