| Nazwa produktu | 3,3 m * 6,5 m Morskie pływające błotniki wypełnione pianką ISO9001 Standardowy kołnierz HDG |
|---|---|
| Numer modelu | DF-3,3 m * 6,5 m |
| Typ | pływający błotnik |
| Siła reakcji | 54 kN do 7353 kN |
| Absorpcja energii | 3,8KN-M do 7720KN-M |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Materiał | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Wielkość | niestandardowe |
| Nazwa produktu | 3,3 * 6,5 mln błotników Yokohama Certyfikowany zawór bezpieczeństwa ISO 17357-1: 2014 dla STS |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| Technologia | Przeciwwybuchowy, ogólne uzwojenie, przeciwstarzeniowy |
| Twardość | 60±10 Shore A |
| Wydłużenie | ≥400 |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Cell Rubber Fender 1250H NR Dock Ekonomiczna absorpcja wysokiej energii |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej jakości |
| Numer modelu | DF-C1250H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Nazwa produktu | Certyfikat ISO17357 D3.3M Hydropneumatyczne błotniki łodzi podwodnej w kolorze czarnym przeciwwaga |
|---|---|
| Materiał | NR o wysokiej gęstości |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Średnica | 1700mm-4500mm |
| Długość | 5500mm-12000mm |
| Nazwa produktu | Ochrona bufora dokującego Pływający błotnik piankowy D3.3M Certyfikat ABS Port Berthing |
|---|---|
| Materiał | Pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kształt | cylindryczny |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Nazwa produktu | 1,5 * 3,0 M pływający błotnik piankowy Granatowy szary odporny na zużycie pokrowiec z poliuretanu |
|---|---|
| Materiał | Pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Część | Zderzak doku |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Kształt | cylindryczny |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik piankowy o dużej wytrzymałości 700x1500 PIACN Standard 100% środowiskowy |
|---|---|
| Materiał | Pianka PU o dużej gęstości, skóra poliuretanowa |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wydłużenie | ≥350% |
| Orzecznictwo | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Materiał | EVA o wysokiej gęstości |
| Numer modelu | DF-1200mm * 2000mm |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Średnica | 500mm-4500mm |