| Logo | Zaakceptowano niestandardowe logo |
|---|---|
| zatwierdzony | SGS, ABS, ISO9001 |
| Zakres twardości | 20°-90° brzegu A |
| Standardowy | PIANC2002, ABS, SGS, ISO9001 |
| Cechy | Wodoodporny/Odporny na promieniowanie ultrafioletowe/Przeciwstarzeniowy |
| Użycie | Ochrona łodzi podwodnych |
|---|---|
| Średnica | 2500 mm |
| Przewodnictwo ciepła | = |
| Wzmocnienie | Przewód z tkaniny nylonowej |
| Konserwacja | Niskie |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Materiał | Najwyższej jakości kauczuk naturalny |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Średnica | 0,5 ~ 4,5 m |
| Zastosowanie | Okręt podwodny Fender |
| Nazwa produktu | Właski okrętów podwodnych |
|---|---|
| Korzyść | Dostosowany, oryginalny fabryka |
| Aplikacja | Dok |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Tworzywo | Guma naturalna na najwyższym poziomie |
| Zastosowanie | Morski |
|---|---|
| Powierzchnia | Gładki |
| Kształt | V kształt |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Gęstość | Jako wymagane |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Tworzywo | Nbr |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Ciśnienie rozrywające | 75-105 barów |
|---|---|
| Wewnętrzna średnica | 2,5 mm-25 mm |
| Obróbka powierzchniowa | SR, gładka |
| Temperatura pracy | -40℃-80℃ |
| Ciśnienie robocze | 15-21 barów |
| Nazwa produktu | Błotniki do łodzi podwodnych o wymiarach 2500 x 5000 mm Pionowe błotniki do łodzi nadmuchiwanych |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny najwyższej klasy |
| Standardowy | ISO17357, ISO9001 |
| Wymiary | 4,5*12,0M |
| Ciśnienie początkowe | 50 kPa |
| Nazwa produktu | Niska cena Wysokiej jakości pływający błotnik z pianki poliuretanowej Standard ISO |
|---|---|
| Inner | EVA Closed Cell Foam |
| Wzmocnienie | Tkanina z nylonu |
| Pokrywa | Poliuretan, PU |
| Średnica | 300mm-4500mm |