| Nazwa produktu | Systemy stożkowe Fender Modularne konstrukcje Wytrzaskane gumy Fenders odporne |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Część | odbojnica doku |
| Wysokość | Od 1000 mm do 9000 mm |
| Znamionowe ugięcie | 70% - 72% |
| Nazwa produktu | Gumowe błotniki stożkowe |
|---|---|
| Materiał | Odporna na ścieranie naturalna guma |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Yokohama Rubber Fender CTN Type Marine D3.3M CTN Type |
|---|---|
| Materiał | NR wysokiej jakości |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| rozmiar | Niestandardowy rozmiar |
| Ciśnienie początkowe | 50kpa, 80kpa |
| Nazwa produktu | Pneumatyczny gumowy błotnik ISO17357-1: 2014 Standardowy zderzak portowy 3.3M Marine |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Standard | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥18 |
| Ciśnienie początkowe | 80Kpa |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Materiał | NR |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Wielkość | niestandardowe |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka okładzinowa, łańcuch itp |
| Cechy | Wysoka wydajność silna |
| Nazwa produktu | Serwisowe błotniki rolkowe OEM / ODM Certyfikat PIANC2002 Niestandardowe formowanie Heavy Duty Anti |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, NBR, silikon |
| rozmiar | Dostosowane |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Kategoria | Gumowy błotnik rolkowy |
| Nazwa produktu | ISO17357 1:2014 Marine Yokohama Pneumatyczny gumowy błotnik Wysokiej jakości łodzie Statki |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o dużej gęstości |
| Standard | ISO17357, PIANK |
| certyfikat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Ciśnienie początkowe | 50Kpa, 80Kpa |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Yokohama |
|---|---|
| Standardowy | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Materiał | NR |
| Akcesoria | Opony, stalowy łańcuch, zawieszka |
| Długość | 1000mm-12000mm |
| Nazwa produktu | Wodoodporny elastyczny gumowy błotnik typu V PIANC2002 Przemysłowa guma stała |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie guma naturalna |
| Elastyczność | Świetnie |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |