| Nazwa produktu | Błotnik typu V |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości NR |
| Część | Zderzak dokujący |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Zastosowanie | Port dla statków łodziowych Jetty Wharf |
| Nazwa produktu | Błotnik typu V |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości NR |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Zastosowanie | Port dla statków łodziowych Jetty Wharf |
| Cechy | Długowieczność i trwałość |
|---|---|
| Rodzaj | Błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Długotrwała guma naturalna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Błotnik typu V |
|---|---|
| Zastosowanie | Port dla statków łodziowych Jetty Wharf |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Materiał | Wysokiej jakości NR |
| Część | Zderzak dokujący |
| Nazwa produktu | Błotnik typu V |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości NR |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| Zastosowanie | Port dla statków łodziowych Jetty Wharf |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Nazwa produktu | Rodzaje cylindrycznych odbojnic morskich do łodzi gumowych o kształcie cylindrycznym do ochrony port |
|---|---|
| Materiał | Doskonała guma naturalna |
| Numer modelu | DF-C1200 |
| Standard | PIANC2002 |
| Kolor | Dowolny kolor (najczęściej pojawia się czarny i szary) |
| Nazwa produktu | Długotrwałe absorpcje energii PIANC 600*1200 Gumowe cylindryczne żeglarze morskie |
|---|---|
| Materiał | NR |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000 mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Zakres twardości | 20°-90° brzegu A |
| Elastyczność | Wysoki |
|---|---|
| Kompresja | Wysoki |
| Kolor | czarny |
| Shape | Cylindrical |
| Rozciągający | Wysoki |
| Nazwa produktu | Błotniki typu D |
|---|---|
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| gęstość | 1,35 ~ 2,0 g/cm3 |
| Usługa | OEM lub ODM |
| Kolor | Czarny i dostosowany |
| Cechy | Łatwa instalacja i konserwacja |
|---|---|
| Rodzaj | Błotnik typu V |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Wysokowydajna guma naturalna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |