| Nazwa produktu | Gumowy błotnik Super Marine Cell z akcesoriami Bezpieczeństwo dokowania do cumowania łodzi |
|---|---|
| Materiał | Doskonała guma naturalna |
| Numer modelu | DF-C1150H |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Dowolny kolor |
| Nazwa produktu | 300H V Typ Gumowy błotnik Odporność na ozon i promieniowanie UV Ochrona przed niską absorpcją wody |
|---|---|
| Materiał | Wysoka wydajność NR |
| Kształt | Typ V |
| Wzrost | 200mm-1000mm |
| Długość | 1000mm-3500mm |
| Nazwa produktu | Wodoodporny elastyczny łuk gumowy błotnik DF-ARF600H V Typ Marine Fixed Rubber |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie guma naturalna |
| Rodzaj | Typ łuku V |
| Wydłużenie | ≥300% |
| Twardość | ≤82 Brzeg A |
| Nazwa produktu | Yokohama Type Pneumatic Marine Floating Fender Marine Boat Ship Parts |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Absorpcja energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | PIANC2002 V Type Fender Marine V500H Zderzak dokujący Naprawiono gumowy błotnik Heavy Duty |
|---|---|
| Numer modelu | DF-V500H |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Siła reakcji | 78kN do 1015kN |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe żeglarki rolkowe dla statków morskich PIANC2002 |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, NBR, silikon, EPDM, FKM, SBR |
| Rodzaj | Wyrzutnik koła stałego |
| zainstalować | Wystawione narożniki |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Nazwa produktu | PIANC2002 800H Stożkowe gumowe błotniki w kolorze czarnym Dostosowane do bufora dokowania łodzi |
|---|---|
| Numer modelu | DF-CRF800H |
| Rodzaj | Naprawiono gumowe błotniki |
| Standard | Pianka2002 |
| rozmiar | Niestandardowy rozmiar |
| Nazwa produktu | Błotnik typu V |
|---|---|
| Tworzywo | Wysokiej jakości NR |
| Twardość | ≤82 brzeg a |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Część | Zderzak dokujący |
| Nazwa produktu | Wyróżniające się typem Fenders Protectory Pile Protectors Quay Wall Fenders Rubber fender |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D100H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | Sprężyste błotniki typu D Odbojniki narożne Odbojniki cylindryczne Nakładki na palowanie Odbojniki p |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny zapobiegający starzeniu |
| Numer modelu | DF-D400H |
| Kolor | Czarny i wymagania klienta |
| Użycie | Przemysłowy amortyzator cumowniczy |