| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Color | Black or Customized |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Nazwa produktu | D2550 Błotniki rolkowe Dostosowane naturalne gumy odporne na zużycie Narożniki morskie PIANC2002 |
|---|---|
| Materiał | Naturalna guma przeciw starzeniu |
| Numer modelu | DF-D2550 |
| Rodzaj | Typ rolki |
| zainstalować | Narożniki i wejścia do śluz |
| Nazwa produktu | US Navy ISO17357-1: 2014 Błotniki łodzi podwodnej 50kPa D4.5M do cumowania zderzaka dokowego |
|---|---|
| Materiał | NR najwyższego poziomu |
| Standard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| MOQ | 1 kawałek |
| Certyfikat | ISO9001-2008 BV CCS ABS |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Standardowy błotnik pneumatyczny Yokohama 3,3 * 6,5 m 50 kPa do stacji dokującej |
|---|---|
| Średnica | 300-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Pochłanianie energii | 6-6473 KJ |
| Siła reakcji | 64-7984 KN |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Materiał | NBR |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Wielkość | niestandardowe |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Color | Black or Customized |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Nazwa produktu | PIANC Standard W Type Fender Błotniki do holowników Dock Łódź do cumowania Odporny na zużycie morski |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, NBR, silikon, EPDM, FKM, SBR |
| Numer modelu | DF-W450 |
| Rodzaj | Typ W |
| Projekt | Rysunek celny |
| Nazwa produktu | Dostosowane błotniki do holowników typu W W Ochrona dziobu i rufy błotnika Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Materiał | Guma, NR, NBR, SBR |
| Rodzaj | Holownik W Błotnik |
| Wzrost | 200mm-450mm |
| Długość | 2000mm |
| Nazwa produktu | Hydropneumatyczne błotniki okrętów podwodnych ISO17357 i PIANC2002 Dok cumowniczy 50kPa Pływający |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| Technologia | Przeciwwybuchowy, ogólne uzwojenie, przeciwstarzeniowy |
| Twardość | 50±10 Shore A |
| Wydłużenie | ≥400 |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Odporność na ciśnienie | Wysoki |
| Odporność chemiczna | Wysoki |
| Odporność na promieniowanie UV | Wysoki |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |