| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
|---|---|
| Nazwa produktu | Stożek typu Dock Gumowy błotnik DF1000H PIANC2002 Do ochrony statku łodzi |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Orzecznictwo | ISO9001, BV, ABS |
| Nazwa produktu | NBR 800 V Typ Gumowy błotnik Marine Safety Dock Gumowy błotnik Odporność na rozdarcie |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |
| Kolor | Czarny, szary... itd. |
| Twardość | 65 +/- 5 Shore A |
| Gęstość | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Nazwa produktu | Gumowy błotnik dokowy |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Zastosowanie | Port |
| Materiał | NR |
| Nazwa produktu | Typ CTN Dock Gumowy błotnik Pneumatyczny błotnik 3,3 * 6,5 M ISO17357 |
|---|---|
| Materiał | Odporny na zużycie NR SR NBR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Część | Łańcuchowa siatka na opony |
| Ciśnienie początkowe | 50 kPa / 80 kPa |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wysokowydajny gumowy stożek błotnika dokującego typu SCN1600 do cumowania |
| Kolor | czarny |
| Wzrost | 1600 mm |
| Orzecznictwo | ISO9001, BV, ABS |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Cechy | Trwałe materiały |
| Aplikacja | Port |
| Logo | Dostosowane |
| Cechy | Ochrona przed uderzeniami, trwałość |
|---|---|
| Rodzaj | Dok Stały gumowy błotnik |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z wymaganiami |
| Materiał | Wysokowydajna guma naturalna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥8 MPa |
| Nazwa produktu | Dock ochrony morskiej typu V błotnik łukowy gumowy błotnik PIANC2002 |
|---|---|
| Część | Marine, Zderzak, Dok |
| Specyfikacje | DF-V600H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe gumowe błotniki z modułową konstrukcją zderzaka portu dokującego |
|---|---|
| Część | Dok, zderzak |
| Materiał | Naturalna guma przeciw starzeniu |
| Wygląd zewnętrzny | Gładka guma |
| Rodzaj | Typ elementu |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Guma naturalna |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Dozwolone OEM | Tak |