| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Logo | Dostosowane |
| Stosowanie | chronić łódź |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | ISO17357-1: 2014 Specyfikacje Błotniki Yokohama STS Dock Floating CTN Type |
|---|---|
| Średnica | 500-4500 mm |
| Długość | 1000-12000 mm |
| Standard | ISO9001, ISO17357 |
| Certyfikat | CCS/BV/SGS/ABS |
| Nazwa produktu | 3,3 * 6,5 mln błotników Yokohama Certyfikowany zawór bezpieczeństwa ISO 17357-1: 2014 dla STS |
|---|---|
| Standard | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| Technologia | Przeciwwybuchowy, ogólne uzwojenie, przeciwstarzeniowy |
| Twardość | 60±10 Shore A |
| Wydłużenie | ≥400 |
| Nazwa produktu | Odporny na ciepło łuk gumowy błotnik Ekologiczny kauczuk naturalny 300H do dokowania łodzi |
|---|---|
| Rodzaj | Typ łuku V |
| rozmiar | Niestandardowy rozmiar |
| Gęstość | 1,35~2,0 g/cm3 |
| Usługa | OEM lub ODM |
| Nazwa produktu | Błotniki rolkowe PIANC i ISO Rolki amortyzujące NR / NBR Odporny na rozdarcie zderzak morski Dock |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Standard | PIANC2002, HGT 2866-2016 |
| Certyfikat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Nazwa produktu | Certyfikat ISO17357 D3.3M Hydropneumatyczne błotniki łodzi podwodnej w kolorze czarnym przeciwwaga |
|---|---|
| Materiał | NR o wysokiej gęstości |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Średnica | 1700mm-4500mm |
| Długość | 5500mm-12000mm |
| Nazwa produktu | Cylindryczne żeglarze żeglarskie żeglarze w dokach żeglarze ochronne statków |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Numer modelu | DF-C300 |
| Wewnętrzna średnica | 75-1000 mm |
| Średnica zewnętrzna | 150-2000mm |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Materiał | NR |
| Wielkość | niestandardowe |
| Cechy | Trwałe materiały |
| Nazwa produktu | Łukowy gumowy błotnik |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Zastosowanie | Port |
| Materiał | NR |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Cechy | Wysoka wydajność silna |
| Świadectwa | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |