| Nazwa produktu | Wytrzymałe gumowe błotniki stożkowe 1800H Dostosowany morski zderzak dokujący PIANC2002 |
|---|---|
| Materiał | NR o wysokiej gęstości |
| Rodzaj | Naprawiono gumowy błotnik |
| Logo | Dostosowane logo zaakceptuj |
| Stosowanie | Do dokowania statku lub cumowania |
| Nazwa produktu | Wyroby z gumowych komórek przemysłowych |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Numer modelu | DF-C1000H |
| Wysokość | 500-3000 mm |
| Rodzaj | Typ komórki stałej |
| Nazwa produktu | Płyty odwiertów z gumy komórkowej Odwierty odwiertów z holowników Odwierty odwiertów z kołków Odwier |
|---|---|
| Materiał | Wysoka gęstość NR/NBR |
| Numer modelu | DF-C1700H |
| Twardość | ≤82 Shore'a A |
| rozciąganie | ≥300% |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Kauczuk naturalny |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Kauczuk naturalny |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Kauczuk naturalny |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
|---|---|
| Tworzywo | Kauczuk naturalny |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Stosowanie | Statek, dok, pomost, port, molo |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Nazwa produktu | Innowacyjne Fendery typu D Fendery stożkowe Fendery łukowe Fendery komórkowe Fendery gumkowe Fendery |
|---|---|
| Numer modelu | DF-D500H |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
| Materiał | Kauczuk naturalny |
|---|---|
| Nazwa produktu | Włókna z gumowej komory |
| Wysokość | 400 do 3000 mm |
| Orzecznictwo | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Akcesoria | Panel przedni, podkładka twarzy, łańcuch... |
| Nazwa produktu | Fendery do holowników |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥16 MPA |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Uszczelka | Plastikowa torba+paleta |
| Tworzywo | Kauczuk naturalny o wysokiej wydajności |