| Nazwa produktu | Środki zabezpieczające poduszkę morską, morską i oceaniczną |
|---|---|
| Materiał | Pianka zamkniętokomórkowa, poliuretan |
| Rodzaj | Pływające skrzydła |
| Część | Zderzak dokujący |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Nazwa produktu | Poliuretanowa pianka flotacyjna wypełniona gumowym błotnikiem Marine Solid Marker Pływalność |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, skóra poliuretanowa |
| Długość życia | Ponad 8 lat |
| OEM i ODM | Dostępny |
| Inspekcja strony trzeciej | Utrzymany |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Materiał | EVA o wysokiej gęstości |
| Numer modelu | DF-1200mm * 2000mm |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Ship Protective Boat Foam Boat Fenders Marine Dock Fenders For Dock Port Wharf |
|---|---|
| Numer modelu | DF-700*1500mm |
| Materiał | EVA, poliuretan |
| Stosowanie | Dokowanie statku Antykolizyjne |
| Uszczelka | Nude Pakowanie/Jako Wymaganie |
| Nazwa produktu | Pływający Fender Piany Strażnicy Morskiej Piany Łodzi Fender Marynarki Poduszki Piany wypełnione Fen |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Nazwa produktu | Pływające błotniki z pianki poliuretanowej o zamkniętych komórkach 2500 mm * 4000 mm do statku dokuj |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości pianka EVA, poliuretan |
| Typ | Pływający błotnik z pianki |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Część | Portowy błotnik |
| Nazwa produktu | Trwałe użytkowanie Błotnik wypełniony pianką Eva o zamkniętych komórkach Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Materiał | Pianka EVA, poliuretan, sznurki nylonowe |
| Numer modelu | DF-2.0*3.5M |
| Technologia | Forma i wytłaczanie |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Elastyczna instalacja PIANC Standardowy Fender typu W Fendery łodzi holowniczych z prętami przewodni |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk naturalny, NBR, silikon, EPDM, FKM, SBR |
| Numer modelu | DF-W450 |
| Rodzaj | Typ W |
| Projekt | Rysunek celny |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Warstwy | 5 ~ 10 warstw |
| Kolor | czerwony, czarny, żółty |
| Funkcja | Łatwy w instalacji i obsłudze lekki |
| Wytrzymałość na rozciąganie | Wysoki |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Kształt | cylindryczny |
| Konserwacja | Niski |
| Odporność chemiczna | Wysoki |