| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Funkcja | Łatwy w instalacji i obsłudze lekki |
| Warstwy | 5 ~ 10 warstw |
| Kolor | czerwony, czarny, żółty |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Warstwy | 5 ~ 10 warstw |
| Kolor | czerwony, czarny, żółty |
| Funkcja | Łatwy w instalacji i obsłudze lekki |
| Nazwa produktu | Pływający Fender Piany Podwodna Fender Eva Piana Fender Łódka |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik piankowy Eva z wysokimi parametrami użytkowymi i certyfikatem ISO |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Efektywna długość | 1 ~ 6,5 m |
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Kolor | czerwony, czarny, żółty |
| Funkcja | Łatwy w instalacji i obsłudze lekki |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| Materiał | EVA i poliuretanu |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Cechy | Łatwy w instalacji i obsłudze Lekki |
| Nazwa produktu | Marine Dock Floating Foam Fender 2,5 * 5,5M Przemysłowy pochłaniający energię czarny kolor |
|---|---|
| Materiał | Pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Numer modelu | DF-2,5 * 5,5 M |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, cięcie |
| Twardość | 75-95 Brzeg A |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Efektywna długość | 1 ~ 6,5 m |
| Tworzywo | Eva i poliuretan |
| Kolor | czerwony, czarny, żółty |
| Funkcja | Łatwy w instalacji i obsłudze lekki |
| Nazwa produktu | Trwałe użytkowanie Błotnik wypełniony pianką Eva o zamkniętych komórkach Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Materiał | Pianka EVA, poliuretan, sznurki nylonowe |
| Numer modelu | DF-2.0*3.5M |
| Technologia | Forma i wytłaczanie |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Efektywna długość | 1 ~ 6,5 m |
| Materiał | EVA i poliuretanu |
| Kolor | czerwony, czarny, żółty |
| Użycie | Unikanie kolizji |