| Nazwa produktu | Poliuretanowa pianka flotacyjna wypełniona gumowym błotnikiem Marine Solid Marker Pływalność |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, skóra poliuretanowa |
| Długość życia | Ponad 8 lat |
| OEM i ODM | Dostępny |
| Inspekcja strony trzeciej | Utrzymany |
| Materiał | Poliuretan, EVA itp |
|---|---|
| Aplikacja | Jachty, statki wycieczkowe, ładunki masowe, transfer między statkami |
| Część | Błotnik morski |
| Kolor | Czarny lub jako wymagania klienta |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Nazwa produktu | PU Foam Filled Fender Floating Buoyant Pneumatic Protection Vessel Dock |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, skóra poliuretanowa |
| Rodzaj | pływający błotnik |
| Część | Piankowe błotniki |
| Wydłużenie | ≥350% |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Efektywna długość | 1 ~ 6,5 m |
| Użycie | Unikanie kolizji |
| Materiał | EVA i poliuretanu |
| Kolor | czerwony, czarny, żółty |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Efektywna długość | 1 ~ 6,5 m |
| Material | EVA and Polyurethane |
| Kolor | czerwony, czarny, żółty |
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Nazwa produktu | Pływające błotniki z pianki poliuretanowej o zamkniętych komórkach 2500 mm * 4000 mm do statku dokuj |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości pianka EVA, poliuretan |
| Typ | Pływający błotnik z pianki |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Część | Portowy błotnik |
| Nazwa produktu | Dock Sea Guard Pływający błotnik piankowy Kolorowy PU EVA Marine Floating 1500 * 3000mm |
|---|---|
| Wewnętrzny | Zamknięta pianka EVA |
| Wzmocnienie | Tkanina z nylonowego sznurka |
| POKRYWA | Poliuretan, PU |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Solid Fixed Bumpers EVA Foam Filled Fenders for Marine Boats Dock |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, skóra poliuretanowa |
| Rodzaj | pływający błotnik |
| Średnica | 0,5-4,5 mln |
| Długość | 1.0m-12m |
| Nazwa produktu | Niska cena Wysokiej jakości pływający błotnik z pianki poliuretanowej Standard ISO |
|---|---|
| Inner | EVA Closed Cell Foam |
| Wzmocnienie | Tkanina z nylonu |
| Pokrywa | Poliuretan, PU |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Efektywna długość | 1 ~ 6,5 m |
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Funkcja | Łatwy w instalacji i obsłudze lekki |
| Warstwy | 5 ~ 10 warstw |