| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Kolor | czerwony, czarny, żółty |
| Tworzywo | Eva i poliuretan |
| Warstwy | 5 ~ 10 warstw |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Efektywna długość | 1 ~ 6,5 m |
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Funkcja | Łatwy w instalacji i obsłudze lekki |
| Warstwy | 5 ~ 10 warstw |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Efektywna długość | 1 ~ 6,5 m |
| Stosowanie | Unikanie kolizji |
| Kolor | czerwony, czarny, żółty |
| Funkcja | Łatwy w instalacji i obsłudze lekki |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Warranty | 36 Months |
| Length | 1 ~ 12m |
| Application | Dock |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| Materiał | EVA i poliuretanu |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Cechy | Łatwy w instalacji i obsłudze Lekki |
| Nazwa produktu | Pianka o zamkniętych komórkach o dużej gęstości Dock Zawieszenie wypełnione pianką Odbojnica Ochrona |
|---|---|
| Marka | DockFender |
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach + poliuretan |
| Aplikacja | Cumowanie statku do statku, cumowanie statku do doku |
| Długość życia | 10-15 lat |
| Nazwa produktu | Błotnik wypełniony pianką morską Dia 1500 mm * 3000 mm PU EVA Zamknięta komórka do stacji dokującej |
|---|---|
| Materiał | Pianka PU o dużej gęstości, skóra poliuretanowa |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wydłużenie | ≥350% |
| Certyfikat | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS |
| Nazwa produktu | Silindryczne żeglarki morskie |
|---|---|
| Tworzywo | Nbr |
| Standard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Trwałe użytkowanie Błotnik wypełniony pianką Eva o zamkniętych komórkach Pływający błotnik z pianki |
|---|---|
| Materiał | Pianka EVA, poliuretan, sznurki nylonowe |
| Numer modelu | DF-2.0*3.5M |
| Technologia | Forma i wytłaczanie |
| Średnica | 500mm-4500mm |
| Nazwa produktu | 2000x3500 Pływający piankowy błotnik z pianki poliuretanowej o zamkniętych komórkach Kolorowy |
|---|---|
| Materiał | Pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Numer modelu | DF-2000x3500 |
| Usługa przetwarzania | Odlewanie |
| Średnica | 500mm-4500mm |