| Nazwa produktu | Ochrona bufora dokującego Pływający błotnik piankowy D3.3M Certyfikat ABS Port Berthing |
|---|---|
| Materiał | Pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kształt | cylindryczny |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik piankowy Eva Błotnik z gumy poliuretanowej i polimocznika do łodzi morskich |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Zakres temperatury | Szeroki |
|---|---|
| Odporność na ciśnienie | Wysoki |
| Waga | Światło |
| Trwałość | Wysoki |
| Odporność chemiczna | Wysoki |
| Nazwa produktu | Elastyczny pływający błotnik piankowy Materiał Eva wypełniony pianką błotnik do jachtu |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Nazwa produktu | Pływający Fender Piany Podwodna Fender Eva Piana Fender Łódka |
|---|---|
| Materiał | Pianka o zamkniętych komórkach, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Kolor | Kolorowy |
| Średnica | 300mm-4500mm |
| Długość | 500mm-9000mm |
| Instalacja | Łatwo. |
|---|---|
| Materiał | piana |
| Waga | Światło |
| Odporność chemiczna | Wysoki |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
| Waga | Światło |
|---|---|
| Materiał | piana |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
| Instalacja | Łatwo. |
| Zakres temperatury | Szeroki |
| Waga | Światło |
|---|---|
| Odporność na ciśnienie | Wysoki |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik z pianki |
| Kształt | cylindryczny |
| Zakres temperatury | Szeroki |
| Nazwa produktu | PIANC2002 Standardowy pływający błotnik piankowy 3,3 * 6,5 M Kolorowy zderzak do dokowania łodzi |
|---|---|
| Materiał | Odporna na zużycie pianka PU, rura wewnętrzna, wzmocnienie nylonowe, powłoka poliuretanowa |
| Rodzaj | Pływający błotnik |
| Wydłużenie | ≥350% |
| Twardość | 75-95 Brzeg A |
| Nazwa produktu | Pływający błotnik piankowy o dużej wytrzymałości 700x1500 PIACN Standard 100% środowiskowy |
|---|---|
| Materiał | Pianka PU o dużej gęstości, skóra poliuretanowa |
| Usługa przetwarzania | Formowanie, Cięcie |
| Wydłużenie | ≥350% |
| Orzecznictwo | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |